Marzena Rogalska z nową audycją w Radiu Złote Przeboje

Pierwszym gościem programu w niedzielę 17 maja będzie aktorka i prezenterka Anna Mucha.

Marzena Rogalska będzie w nowej audycji Radia Złote Przeboje rozmawiać ze swoimi gośćmi o piosenkach, które szczególnie lubią, i o tym, dlaczego są dla nich tak szczególne. Ulubione przeboje zaproszonych gości będzie można także usłyszeć w audycji.

Pierwszym gościem Marzeny Rogalskiej będzie Anna Mucha.  "Muzyka mojego życia" w Radiu Złote Przeboje zadebiutuje na antenie w najbliższą niedzielę 17 maja w godz. 11:00 - 14:00.

Rogalska znana jest m.in. jako gospodyni talk show "Miasto kobiet" w TVN Style i prowadząca poranny program TVP 2 "Pytanie na śniadanie". Wielokrotnie prowadziła również imprezy organizowane przez "Media Marketing Polska", w tym nasz Konkurs Niezależnej Kreacji Kreatura (na zdjęciu podczas gali Kreatura 2019).

Audycję "Muzyka mojego życia" wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku. Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agora, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach aglomeracji śląskiej. Stacja ostatnio poszerza swój profil także o treści pozamuzyczne, m.in. w lutym ruszył nowy cykl audycji "O tym się mówi”, który prowadzi Odeta Moro wraz z redaktor naczelną magazynu "Gala” Anną Zejdler.

Paweł Piasecki 978 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.