Korki.tv - 8. klasa od dziś w Telewizji Metro

To poszerzenie projektu kierowanego dotychczas do maturzystów.

Twórcy programu Korki.tv adresowanego do maturzystów zdecydowali się opracować cykl zajęć powtórkowych również dla ósmoklasistów, których w połowie czerwca czekają egzaminy. Nowy cykl audycji startuje dziś - 20 maja o godz. 10:30 - na antenie telewizji Metro.

Lekcje „Korki.tv – 8. klasa” będą opracowane przez nauczycieli zrzeszonych w ramach inicjatywy społecznej W.I.E.M. oraz zespół telewizji Metro. Zajęcia poprowadzą doświadczeni poloniści, matematycy oraz angliści, m.in. Krzystof Chojecki, Agnieszka Bilska oraz Katarzyna Włodkowska. Audycje emitowane będą od poniedziałku do piątku w ramach dwóch bloków przedmiotowych. Szczegółowy plan aktualizowany będzie na stronie www.metro.tv, wszystkie odcinki dostępne będą również bezpłatnie w serwisie internetowym Player.

Ogólnopolska telewizja Metro dostępna jest na multipleksie MUX 8 cyfrowej telewizji naziemnej. Kanał jest również dostępny w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. Telewizja Metro produkowana jest przez Green Content należący do Discovery Networks, właściciela TVN.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.