Canal+ przez internet, bez umowy, bez dekodera

Do wyboru cztery pakiety w cenie od 10 do 50 zł miesięcznie.

Firma ITI Neovision SA, operator platformy telewizji satelitarnej Canal+ (ok. 2 mln abonentów) i nadawca kanałów telewizyjnych Canal+, wprowadza nową usługę – telewizję i wideo na życzenie (VoD) w streamingu przez internet. Nie trzeba będzie mieć kabla telewizyjnego ani anteny. Nie trzeba też będzie wiązać się długoterminową umową. Usługa dostępna jest w modelu subskrypcyjnym – po podpięciu karty płatniczej. Operator oferuje pierwszy miesiąc bezpłatnie, na próbę.

Canal+ podaje, że jego biblioteka zawiera ponad 35 tys. polskich i zagranicznych filmów, odcinków seriali, wydarzeń sportowych, dokumentów, programów publicystycznych i rozrywkowych oraz bajek dla dzieci. Oprócz własnych kanałów oferuje także treści od HBO, Fox, National Geographic, Paramount, History, Filmbox, BBC, TVN24 czy CNN.

Do wyboru są cztery pakiety: dziecięcy za 10 zł/mies., kanały informacyjno-rozrywkowe za 25 zł/mies. oraz dwa pakiety (filmowy i sportowy) po 50 zł/mies.

– Nielimitowany dostęp do bogatej biblioteki filmów oraz seriali to dzisiaj standard serwisów VoD, ale jako widzowie nadal poszukujemy jakościowych programów informacyjnych, rozrywkowych czy sportowych emocji. Te nadal najłatwiej znajdziemy w telewizji, która nie zawsze była naszym pierwszym wyborem ze względu na bariery, takie jak np. długoterminowa umowa czy sztywna ramówka. Canal+ od dziś likwiduje te ograniczenia, oferując najlepsze treści na żądanie oraz kanały na żywo w jednej usłudze dostępnej na wielu ekranach, w modelu subskrypcyjnym i z rozwiązaniami technologicznymi, które pokochały miliony ludzi – przekonuje Grzegorz Skowron-Moszkowicz, dyrektor ds. budowania wartości klienta w Canal+.

Maciej Burlikowski 1752 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.