Platige Image zaprasza na livestream z Tomkiem Bagińskim [wideo]

Spotkanie z twórcą "Katedry" i "Sztuki spadania" w ramach przeglądu krótkometrażowych filmów animowanych Platige Originals: Long Story Short dziś (21 maja) o godzinie 18:00 na kanale YouTube Platige.

Tomek Bagiński opowie o początkach swojej kariery, odsłoni kulisy pracy nad "Katedrą" i "Sztuką spadania", a także odpowie na pytania widzów podczas sesji Q&A. Rozmowę poprowadzi Łukasz Muszyński z Filmwebu.

Spotkanie odbędzie się w ramach Imagine the Beginnings - pierwszej części przeglądu Long Story Shorts, poświęconego początkom kariery zarówno Tomka Bagińskiego, jak i studia Platige Image.
 
W nadchodzących tygodniach Platige zaprasza na premiery kolejnych materiałów. Imagine the Vision przybliży twórczość członka Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, Damiana Nenowa, w ramach którego widzom udostępnione zostaną produkcje "Great Escape" i "Paths of Hate". W Imagine Other Worlds zobaczymy animacje "Lekcja nieskończoności" autorstwa Jakuba Jabłońskiego i Bartka Kika oraz "Kinematograf" stworzony przez Tomka Bagińskiego. Ostania część - Imagine New Forms – będzie premierowym pokazem animacji "Miazmat" autorstwa Klaudiusza Wesołowskiego.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.