Teatr Capitol z "Festiwalem Gwiazd na wyjeździe" [wideo]

Program, dzięki któremu aktorzy zagoszczą w domach widzów, startuje 1 czerwca na antenie Active Family. Można go oglądać od poniedziałku do piątku o 19.

Dzięki cyklowi programów „Gwiazdy na wyjeździe” stworzonego przez Teatr Capitol we współpracy z telewizją Active Family, aktorzy, pomimo przerwy spowodowanej epidemią, mogli zagościć w domach swoich widzów. Show prezentuje zawodowe wyjazdy i pracę znanych i lubianych artystów od kulis.

 Po emisji drugiego sezonu w kwietniu tego roku na prośbę widzów powstała kompilacja obydwu zrealizowanych dotąd serii pod nazwą „Festiwal Gwiazd na wyjeździe”. Łącznie dziesięć odcinków będzie można obejrzeć codziennie, od poniedziałku do piątku, już od 1 czerwca. W programie występują między innymi: Katarzyna Skrzynecka, Patricia Kazadi, Daria Widawska, Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki, Michalina Sosna, Marta Chodorowska, Adam Fidusiewicz, Olaf Lubaszenko, Marta Wierzbicka, Kacper Kuszewski, Rafał Cieszyński, Joanna Moro, Mateusz Banasiuk, Maciej Damięcki, Ela Romanowska, Michał Rolnicki, Piotr Miazga oraz dyrektor Teatru Capitol – Anna Gornostaj.

„Festiwal Gwiazd na wyjeździe” promuje teledysk, montaż fragmentów dwóch sezonów programu, który w pigułce oddaje atmosferę pracy aktorów podczas teatralnych podróży. Utwór, do którego powstał teledysk, jest podstawą ścieżki dźwiękowej programu „Gwiazdy na wyjeździe”. Autorem tekstu i muzyki, oraz wykonawczynią jest Hana - Hanna Krawczyńska (na zdjęciu powyżej), prowadząca i producentka show w stacji Active Family, a przy tym PR-owiec Teatru Capitol  i stacji. Piosenkę zaaranżował i wyprodukował Piotr Walicki. Producentem wykonawczym teledysku oraz programu „Gwiazdy na wyjeździe” jest Przemek Petryszyn, szef stacji.

Kanał Active Family jest dostępny w Canal+ oraz sieciach kablowych: UPC Polska, Vectra, Orange, Multimedia, Netia, Toya i Inea, a także u blisko stu mniejszych, regionalnych dystrybutorów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.