Michał Kołodziejczyk dyrektorem redakcji sportowej Canal+

To nowo utworzone stanowisko.

Michał Kołodziejczyk dołączy do zespołu ITI Neovision, operatora platformy telewizji satelitarnej i nadawcy kanałów telewizyjnych Canal+. Obejmie nowo utworzone w strukturze firmy stanowisko dyrektora redakcji sportowej. Do jego zadań będzie należało m.in. zarządzanie pracą redakcji sportowej oraz rozwijanie nowych formatów redakcyjnych – zarówno na platformie satelitarnej, jak i platformie internetowej Canal+.

Kołodziejczyk jest dziennikarzem z ponaddwudziestoletnim stażem. Przez ostatnie pięć lat był redaktorem naczelnym WP SportoweFakty (Wirtualna Polska), wcześniej przez wiele lat pracował jako dziennikarz sportowy w "Rzeczpospolitej" i "Przeglądzie Sportowym". Współpracował również ze stacjami telewizyjnymi.

Zakupem treści sportowych i produkcją sportową będzie zajmował się nadal Michał Jarocki na stanowisku dyrektora zakupów i produkcji sportowej Canal+.

Kołodziejczyk i Jarocki będą raportować bezpośrednio do Małgorzaty Seck, wiceprezes ds. programowych Canal+.

Maciej Burlikowski 1576 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.