Aldona Racławska digital and communication directorem w Media Group

Przed dwoma laty wróciła do Media Group, gdzie dotychczas pełniła funkcję head of digital communication.

Aldona Racławska objęła nowo utworzone stanowisko digital and communication directora w domu mediowym Media Group. Będzie odpowiadać za doradztwo strategiczne dla kluczowych klientów w obszarze komunikacji cyfrowej, wsparcie oraz dalszy rozwój działu mediów cyfrowych.

Racławska ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Karierę zaczynała w 1998 r. w Media Group, gdzie spędziła pierwsze dziewięć lat. Następnie przez prawie 10 lat pracowała jako szef marketingu i rozwoju w start-upach. Przed dwoma laty wróciła do Media Group, gdzie dotychczas pełniła funkcję head of digital communication.

W Media Group koordynowała projekty m.in. dla Banku Gospodarstwa Krajowego, Enei, Froscha, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Egis Polska, Oriflame, Kappahl oraz Axellusa.

Maciej Florek 2381 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.