Ars Thanea i Platige Image finalistami The One Show

Agencje z Polski mają szansę na cztery nagrody.

W tegorocznej odsłonie konkursu The One Show Ars Thanea ma szansę na trzy nagrody w kategorii print (magazine, posters oraz craft). Jury doceniło kampanię #CleanAirNow dla Greenpeace, którą przygotowała polska agencja we współpracy z Ogilvy Hongkong i Ogilvy Shanghai. Platige Image znalazło się w finale w kategorii digital craft (visual & audio craft - animation) za animatic gry Metro Exodus: Artyom's Nightmare.

The One Show to międzynarodowy konkurs, który rozdaje jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży kreatywnej na świecie. Ołówki przyznawane są od ponad 40 lat przez grono składające się z dyrektorów kreatywnych, art directorów, designerów i copywriterów. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w połowie czerwca, szczegóły poznamy wkrótce.

Katarzyna Kacprzak 423 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.