#Latowdomu: nowa odsłona programu Małgorzaty Ohme w Onecie

Do 1 czerwca program nosił tytuł #zostajęwdomu z Onet.

1 czerwca program Małgorzaty Ohme #zostajęwdomu z Onet zmienił tytuł na #Latowdomu z Onet. Będzie emitowany trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki o godz. 12.30 na żywo w Onecie oraz na Facebooku. W letniej odsłonie programu prowadząca Małgorzata Ohme wraz z gośćmi podpowie, jak spędzić letni czas, zachowując dobry humor. Program ma być realizowany w luźnej formule, w domowej przestrzeni autorki, z udziałem gości (będą się łączyć poprzez Skype'a).

Gośćmi Małgorzaty Ohme są gwiazdy, influencerzy, przedstawiciele różnych zawodów, psychologowie, socjologowie, autorzy książek, a także eksperci z wielu dziedzin.

Ohme jest z wykształcenia psychologiem, ukończyła Uniwersytet SWPS.  Od 2017 roku jest redaktor naczelną portalu kobieta.onet.pl. Od września 2019 r. wraz z Filipem Chajzerem prowadzi program "Dzień Dobry TVN". Wcześniej ta sama para prowadziła program "Big Brother Nocą". Ohme była też m.in jurorką w talent show TVN dla utalentowanych dzieciaków "Aplauz, Aplauz", w TVP2 prowadziła program "Życie od kuchni", a w TLC "Okiem Ohme". Była  również redaktorką naczelną magazynu dla rodziców "Gaga" oraz serwisu Mamadu.pl. Wspólnie z Kingą Rusin wydała książkę "Co z tym życiem?".

 

Komentarze
  • odpowiedz

    ciekawa osoba, już wiem czemu z Kingą napisała książkę, obie interesujące, fajne babki :)

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.