Premiery Canal+: rusza ogólnodostępny serwis VoD

Dostawca telewizji otwiera swoje biblioteki. Na początek 120 tytułów. Ceny: od 6,90 do 24,90 zł. Oferta ma być sukcesywnie powiększana.

ITI Neovision, operator platformy telewizji satelitarnej i nadawca kanałów telewizyjnych Canal+, uruchamia usługę VoD, czyli wypożyczalnię filmów przez internet. Nazwał ją Premiery Canal+. Na początek oferuje 120 tytułów w cenach od 6,90 do 24,90 zł. To produkcje największych studiów i dystrybutorów filmowych, w tym m.in. Universal Studios, Paramount Pictures, The Walt Disney Company, 20th Century Studios, Dream Works, Sony Pictures, Cineman, Kino Świat, Best Film, Next Film, Kino Polska, TVP czy Telewizji Polsat. Nadawca zapowiada, że będzie powiększał tę bibliotekę - w najbliższych tygodniach o ok. 500 nowych tytułów.

- Otwieramy dostęp do bogatego katalogu treści w ramach jednej wygodnej usługi dostępnej dla każdego, w tym dla osób niezwiązanych z Canal+ umową. Już niebawem zaoferujemy również możliwość odtwarzania katalogu na niemal dowolnym urządzeniu dzięki mobilnym aplikacjom i wsparciu dla wszystkich najpopularniejszych systemów smart TV. Nowa usługa uzupełnia jednocześnie nasz serwis telewizji przez internet o funkcjonalność wypożyczalni online, z której można skorzystać w ramach jednego konta - mówi Grzegorz Skowron-Moszkowicz, dyrektor ds. budowania wartości klienta w Canal+.

Maciej Burlikowski 1576 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.