Agora sprzedaje e-serwis nieruchomości Domiporta

Była jego właścicielem od wiosny 2018 r.

Grupa Agora sprzedaje firmie Auto Centrum z Krosna, właścicielowi portalu motoryzacyjnego autocentrum.pl,  internetowy serwis ogłoszeń nieruchomości Domiporta.pl. Cena nie została ujawniona. Jeszcze niedawno Agora inwestowała w reklamę tego serwisu - kampanię ""Znalazłem mieszkanie, znalazłem dom" prowadzono w internecie i na nośnikach OOH.

Domiporta.pl to jeden z większych serwisów ogłoszeniowych w branży nieruchomości. W maju 2018 r. właściciel "Gazety Wyborczej" kupił za 54,4 mln dol. (ok. 120 mln zł) spółkę Trader.com prowadzącą serwisy ogłoszeniowe - m.in. Autotrader.pl i Domiporta.pl. W szczytowym okresie Domiporta odwiedzało nawet 1 mln osób, jesienią ub.r. - ok. 800 tys.

Maciej Burlikowski 1387 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.