Fixly z kampanią o profesjonalistach, których nie znajdziesz [wideo]

Twarzą kampanii spółki z Grupy OLX, proponującej odwrócony model serwisu ogłoszeniowego w branży usług, został aktor Wojciech Mecwaldowski.

Bohaterami przewrotnej kampanii są wykonawcy nieistniejących zawodów takich jak wyciszacz drzemki budzika czy nabijacz w butelkę. W role zwariowanych fachowców wciela się Wojciech Mecwaldowski.

Pierwszy spot, przedstawiający wyciszacza drzemki w budziku telefonu, można już zobaczyć w telewizji. Kampania telewizyjna wspierana jest działaniami digitalowymi. Ma zachęcić osoby szukające wykonawców usług do korzystania z prawdziwych i sprawdzonych profesjonalistów. Za koncepcję kreatywną kampanii oraz produkcję spotu odpowiada agencja Madogz.

Fixly to serwis Grupy OLX łączący zleceniodawców ze sprawdzonymi profesjonalistami. Można w nim znaleźć wykonawców ponad 400 różnego rodzaju usług w 19 kategoriach głównych - od budowy domu poprzez organizację imprez po usługi finansowe i prawne. Ogólna liczba wykonawców usług zarejestrowanych w serwisie to prawie 89 tysięcy. Usługobiorcy oceniają realizację swoich zamówień, a średnia ocena prezentowana jest w serwisie.

Paweł Piasecki 965 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.