Tadeusz Czarniecki dołącza do zespołu Oshee

Przez cztery lata był dyrektorem marketingu firmy cukierniczej Wawel.

Oshee, producent napojów izotonicznych i batonów proteinowych, na razie nie ujawnia szczegółów dotyczących obszaru działania i zakresu obowiązków Tadeusza Czarnieckiego.

Jak informowaliśmy 15 czerwca, Tadeusz Czarniecki rozstał się z firmą Wawel. W okresie, gdy kierował marketingiem Wawelu, firma wdrożyła szereg zmian w portfolio i obszarze komunikacji. Czarniecki odpowiadał m.in. za projekt "Dobre składniki" oraz zmianę identyfikacji wizualnej i wszystkich opakowań. Wawel rozpoczął współpracę z marką Big Milk z portfolio Unilevera, podpisał również umowę z Cinema City na sprzedaż produktów w ekspozytorach „Wolność Wyboru” dopasowanych do potrzeb barów kinowych we wszystkich obiektach sieci w Polsce, a także na Słowacji, w Czechach, Bułgarii, Rumunii i na Węgrzech.

Wcześniej Czarniecki przez ponad 3 lata był dyrektorem marketingu w Herbapol Lublin, firmie produkującej herbaty owocowe i ziołowe oraz syropy spożywcze.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.