Jarosław Kuźniar kończy współpracę z Onetem

- Chcę być niezależnym producentem i narratorem - deklaruje dziennikarz.

Portal Onet.pl (Ringier Axel Springer Polska) traci jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy, współzałożyciela i jednego z prowadzących "Onet Rano", sztandarowego programu wideo nadawanego codziennie na żywo.  

– Po prawie 30 latach pracy w mediach jedno wiem na pewno: chcę być niezależnym producentem i narratorem, który opowiada świat różnym widzom na różnorodnych platformach. Dziś kończę przygodę z "Onet Rano". Udało się nam zbudować silną markę, która przyciągnęła widzów i partnerów biznesowych – mówi Jarosław Kuźniar.

– Jarek żegna się z "Onet Rano", ale mam nadzieję, że już wkrótce zobaczymy nowe, wspólne projekty – zapowiada Sabina Lipska, dyrektor wideo w Ringier Axel Springer Polska.

"Onet Rano" to najbardziej rozpoznawalna, cykliczna produkcja wideo realizowana przez portal od jesieni 2016 r. Średnia oglądalność jednego odcinka przekracza 1,5 mln odtworzeń. Program nadal będą prowadzić: redaktor naczelny Onetu Bartosz Węglarczyk, Tomasz Sekielski, Iwona Kutyna, Odeta Moro, Piotr Kędzierski oraz Beata Tadla, która w tym roku dołączyła do tego grona.

W latach 2007-2015 Kuźniar pracował w TVN24, gdzie był gospodarzem "Poranka TVN", a później przez niecały rok (do maja 2016 r.) współprowadził program "Dzień dobry TVN". Wcześniej przez pięć lat był związany z Radiem Zet. W 2011 r. otworzył "butikowe" biuro podróży GoForWorld.

Maciej Burlikowski 1387 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.