Gwiazda "Trzynastu powodów" ambasadorką L'Oreal Paris [wideo]

Aktorka Katherine Langford zdobyła sławę rolą Hannah Baker w serialu Netfliksa.

„Bądź odważny. Bądź dzielny. Bądź życzliwy" – pisze Katherine Langford w jednym z postów na Instagramie, nawiązując do Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Jako Hannah w serialu „13 powodów" stała się głosem młodego pokolenia.

Zanim Langford, urodzona w Perth w Australii w 1996 roku, rozpoczęła karierę aktorską, była pływaczką z sukcesami na szczeblu krajowym. Przełomowym momentem okazała się rola Hannah Baker w serialu „13 powodów", który Netflix zaczął emitować w 2017 r. (dotąd cztery sezony, ostatni miał premierę na początku czerwca br.).  Serial stał się światowym fenomenem, zbierając świetne recenzje, min. za podjęcie tematu samobójstw nastolatków i ich problemów. W 2019 r. wystąpiła jako Meg Thrombey w filmie „Na noże" - amerykańskim thrillerze z gwiazdorską obsadą. Na premierę na Netfliksie (17 lipca) czeka kolejny serial z jej udziałem – „Przeklęta", współczesna wersja legendy arturiańskiej z kobietami na czele.

- L'Oréal Paris to marka, która nie tworzy sztucznych kanonów piękna. Kibicuje wszystkim niezależnie od ich płci, wieku, koloru skóry czy sylwetki, podkreślając, że: każdy jest tego wart. Najważniejsze, aby nauczyć się, jak kochać siebie, jak być odważnym, jak być pewnym siebie. Ludzie w moim wieku nie powinni bać się być sobą, ponieważ to właśnie czyni nas pięknymi - ta różnorodność. Kiedy wiesz, że jesteś tego wart, żyjesz pełnią życia! Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam dołączyć do tak inspirującej grupy ambasadorek: kobiet silnych, odważnych, wrażliwych jednocześnie, które zachęcają do odnalezienia pewności siebie i własnej definicji piękna – mówi nowa międzynarodowa ambasadorka marki Katherine Langford. Oficjalnie zadebiutuje w tej roli w tegorocznej kampanii reklamowej kosmetyków Air Mascara oraz Casting Crème Gloss.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.