Aleksandra Karasińska dyrektorem programowym płatnych serwisów w RASP

Obejmuje nowo utworzone stanowisko w Ringier Axel Springer Polska

Aleksandra Karasińska obejmie nowo utworzone stanowisko dyrektora programowego treści płatnych w Ringier Axel Springer Polska (RASP). Będzie odpowiedzialna za koordynację oraz nadzór nad rozwojem treści redakcyjnych w płatnych serwisach wydawcy.

Karasińska karierę zaczynała w 1996 r. w Radiu Wolna Europa. Pracowała w Radiu Zet, TVN24 i Telewizji Polsat, gdzie była zastępcą szefa działu informacji. W latach 2008-2010 pracowała na Ukrainie, była dyrektorem projektu ukraińskiej telewizji informacyjnej w grupie TRK. Od 2010 do 2012 r. pełniła funkcję zastępcy redaktora naczelnego tygodnika "Wprost". Od 2012 r. związana jest z RASP. Była zastępcą redaktora naczelnego "Newsweeka" Tomasza Lisa, obecnie jest redaktor naczelną Newsweek.pl.

RASP, wspólne przedsięwzięcie szwajcarskiego Ringiera i niemiecko-amerykańskiego Axel Springer, jest wydawcą m.in. dzienników "Fakt" i "Przegląd Sportowy", tygodników "Newsweek Polska" i "Forbes" oraz portalu Onet.pl i serwisu Noizz.pl. Ringier Axel Springer Media AG z siedzibą w Zurychu oprócz Polski działa również na Węgrzech, na Słowacji i w Serbii. W portfolio ma łącznie ponad 160 tytułów prasowych i  serwisów internetowych.

Maciej Burlikowski 1387 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.