Miś Haribo rapuje [wideo]

Marka żelków odpowiedziała na wyzwanie Hot16Challenge.

Marka Haribo odpowiedziała na wyzwanie #Hot16Challenge2 i przygotowała rapowany spot. Brand został nominowany przez innego "misiowego" brand hero – Plusha.
Za realizację projektu odpowiadały agencje: Yellowcups, Saints. Copywriters and The Advertising Orchestra oraz Redheads.

Kolejną marką, która otrzymała nominację od Haribo, jest Hit z portfolio Bahlsena.

#Hot16Challenge2 to inicjatywa, której celem jest zebranie funduszy na pomoc w walce z koronawirusem. Polega ona na nagraniu 16 wersów i wskazaniu kolejnych nominowanych do udziału w akcji. Inicjatywa zyskała olbrzymią popularność w internecie – odpowiadają na nią także marki, publikując swoje filmy oraz przekazując wsparcie finansowe za pośrednictwem Fundacji Siepomaga.pl.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.