PZU wchodzi w pożyczki gotówkowe online

Serwis Cash, po zakończeniu fazy pilotażowej w ramach Grupy PZU, otwiera się na współpracę z pracodawcami.

Grupa PZU, poprzez swoją spółkę PZU Cash, wchodzi w segment pożyczek gotówkowych przez internet. Za pośrednictwem internetowego portalu Cash zatrudnieni na umowę o pracę pracownicy mogą w łatwy i szybki sposób uzyskać niskooprocentowane pożyczki na dowolny cel. Maksymalna kwota pożyczki to 50 tys. zł. Może być ona przyznana na okres od 3 miesięcy do 3 lat. Pożyczki są udzielane przez Alior Bank, kontrolowany przez Grupę PZU. Portal jest już dostępny dla chętnych pracodawców.

- Po udanym zakończeniu pilotażowej fazy, gdy możliwość korzystania z pożyczek zaoferowaliśmy pracownikom spółek z Grupy PZU, otwieramy się na współpracę z innymi firmami - deklaruje Małgorzata Sadurska, członek zarządu PZU.

Autorzy projektu przekonują, że dzięki platformie pracownicy mają szybki dostęp do tanich i bezpiecznych pożyczek, które automatycznie spłacają z pensji. Pracownicy nie muszą przedstawiać zaświadczenia o zarobkach, ponieważ o to dba ich pracodawca, a raty są automatycznie potrącane z wynagrodzenia, nie trzeba więc pamiętać o terminach spłat. Atutem ma być także niski koszt tych pożyczek. - Mniej niż 5 zł miesięcznie za każdy pożyczony 1 tys. zł, jeśli spłacamy ją w 18 lub więcej ratach - zachwala Weronika Dejneka, prezes PZU Cash.

Maciej Burlikowski 1387 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.