Perfumy "Pol’and’Rock" Music od 25 czerwca w sieci Sephora

Jerzy Owsiak i Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy stworzyli perfumy we współpracy z firmą Quality Missala.

Cały zysk ze sprzedaży perfum sieć Sephora przekaże WOŚP. Nutę zapachową skomponowali Michał Missala i Douglas Morel. Produkt zamknięty został w prostej bryle kostki, ozdobionej kolorowym motywem nawiązującym do wizerunku Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Opakowanie jest autorskim projektem graficznym Jerzego Owsiaka.

- Kompozycja odwołuje się do niepowtarzalnej atmosfery festiwalu Pol’and’Rock oraz działalności Orkiestry, dlatego jej nazwa – Music – od samego początku nie podlegała dyskusji - powiedział Jerzy Owsiak, prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Paweł Piasecki 962 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.