Jet Line powiększa sieć cyfrowych ekranów More

30 nowych nośników DOOH zamontowano w Krakowie.

Na 30 nowych nośnikach More w Krakowie kampanie reklamowe będzie można realizować już od 1 lipca.  - Jak wszędzie wybraliśmy lokalizacje o dużym natężeniu ruchu, w pobliżu przejść, w atrakcyjnych punktach miasta, przede wszystkim bardzo dobrze widoczne dla pieszych i rowerzystów – mówi Andrzej Słomka, dyrektor zarządzający Jet Line.
 
Na sieć More składa się obecnie 180 ekranów, w tym 150 w Warszawie. Następnym miastem, w którym wkrótce pojawią się ekrany More, jest Wrocław.
 
More to sieć nośników DOOH w witrynach sklepów, restauracji i punktów usługowych. Są na nich emitowane 10-sekundowe spoty, z założenia nie wyłącznie komercyjne. Jak deklaruje Jet Line, More został zaprojektowany również jako kanał informacyjny i kulturalno-lajfstajowy, „Instagram ulic”. Na inaugurację Jet Line na nowych nośnikach w Krakowie pokazał prace Andrzeja Mleczko, krakowskie fotografie Witolda Ziomka i zasoby Muzeum Narodowego w Krakowie.
Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.