Sieć kin Helios rusza z seansami prywatnymi

Ma to być jeden ze sposobów na przetrwanie trudnego dla branży okresu.

Sieć kin Helios należąca  do Agory w dobie odmrażania branży kinowej szuka sposobów na zainteresowanie widzów. Od 3 lipca w kinach Helios możliwe będzie wykupienie seansu na wyłączność i obejrzenie wybranego przez siebie filmu (z listy najciekawszych tytułów ostatnich miesięcy) w gronie przyjaciół i rodziny. Po uprzednim zakupie seansu (online, w aplikacji, kiosku lub kasie) decyzję dotyczącą tytułu trzeba będzie przekazać obsłudze kina przed rozpoczęciem pokazu. Seanse prywatne odbywać się będą w tradycyjnych oraz najnowocześniejszych salach sieci - Helios Dream (za dodatkową opłatę).

W seansie może wziąć udział nawet jedna osoba lub spora grupa przyjaciół. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego liczba widzów nie może być większa niż połowa miejsc dostępnych w sali.

Cena minimalna seansu prywatnego (do 20 widzów w sali) wynosi 200 zł. W przypadku zakupu seansu przez internet doliczana jest opłata internetowa.

Katarzyna Woźniak 540 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.