Ekstraklasa z nowym kontraktem z Adidasem

Umowę podpisano na 5 lat.

Ekstraklasa przedłuża współpracę z firmą Adidas, partnerem, który od 2014 r. nieprzerwanie dostarcza oficjalne piłki rozgrywek dla klubów najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Nowa umowa została podpisana na pięć kolejnych sezonów.

Współpraca Ekstraklasy z marką Adidas trwa już szósty sezon i w tym okresie przygotowanych zostało siedem piłek z logo najwyższej polskiej ligi piłkarskiej. Współpraca, oprócz dostarczania piłek, obejmuje także patronat partnera nad nagrodą dla Króla Strzelców.

W obecnym sezonie oficjalne piłki PKO Bank Polski Ekstraklasy z logotypem rozgrywek są dostępne w sieci sprzedaży oficjalnego dystrybutora – firmy 50style. Kibice mogą kupić zarówno oficjalną piłkę meczową, jak i replikę. Od startu nowego sezonu dystrybutorem oficjalnych piłek Ekstraklasy będzie Martes Sport.

Wartość umowy Ekstraklasy z Adidasem nie została ujawniona.

Piotr Machul 248 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.