Patrycja Rusnak awansuje na stanowisko senior creative w VMLY&R

Odpowiada za kreatywną obsługę firmy Samsung.

Patrycja Rusnak, dotychczas creative w VMLY&R Poland, awansowała na stanowisko senior creative. Do jej obowiązków należy obsługa kreatywna i rozwijanie marki Samsung. Z VMLY&R związana jest od niemal trzech lat. Dołączyła do grupy kreatywnej, którą zarządzają Jacek Stefanowicz oraz Piotr Szkałuba - obaj na stanowiskach associate creative directorów.

W branży kreatywnej od siedmiu lat. Najczęściej w dziale kreacji, ale pracowała również na stanowisku social media managera, przygotowując strategię i egzekucję aktywacji w mediach społecznościowych oraz zarządzała kilkuosobowym zespołem. Doświadczenie zdobywała w agencji Konceptika, prowadząc projekty dla takich klientów jak Sony PlayStation, Baltic Company (ArtDeco, Pupa, Revlon, Misslyn), Cenega, Grupa Żywiec, Electronic Arts, Ochnik i Cisowianka.

Maciej Florek 2391 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.