Hortex z wyzwaniem na TikToku

#Zdecydujwduecie to wspólny projekt agencji Asap & Asap i Pure Play.

W ramach kampanii digitalowej napojów Hortex na TikToku wystartował challenge #zdecydujwduecie "Bardziej soczyste czy bardziej orzeźwiające?". Odpowiedzi na to pytanie należy udzielić w nietypowej formie - poprzez zrobienie duetu z Moniką Kociołek lub Sebastianem Kowalczykiem, twórcami współpracującymi z marką Hortex.

Wyzwanie w wersji konkursowej trwa do 20 lipca. Promują je dwa formaty reklamowe - top view oraz brand premium (w którym wykorzystany został wizerunek głównych twórców). Dodatkowo konkurs będzie wspierany publikacją duetów przez grupę tiktokerów.

Obecność napojów Hortex na TikToku to wspólny projekt agencji Asap & Asap i Pure Play. Asap & Asap odpowiada za koncept wyzwania i kreacje materiałów promocyjnych oraz współpracę z influencerami, Pure Play za koordynację kampanii, dobór formatów reklamowych i bezpośredni kontakt z TikTokiem. Moderacją challenge’u zajmuje się natomiast Asap Care 24.

Maciej Florek 2390 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.