Telekomy chętnie promują Netfliksa i Amazon Prime Video

Dają abonentom w prezencie od miesiąca do pół roku bezpłatnej subskrypcji.

Krajowe firmy telekomunikacyjne coraz chętniej promują swoje usługi w pakiecie z dostępem do popularnych serwisu streamingu wideo, szczególnie upodobały sobie dwa z nich: Netflix i Amazon Prime Video.

Firma Play (P4) każdemu, kto zdecyduje się kupić abonent usługi telewizyjnej Play Now TV z pakietem News za 20 zł miesięcznie, daje w prezencie półroczną subskrypcję Netfliksa. Z kolei każdy, kto w Play kupi dowolny abonament telefoniczny, internetowy lub telewizyjny, otrzymuje półroczny bezpłatny dostęp do serwisu Amazon Prime Video.

Natomiast firma T-Mobile Polska abonentom nowych taryf komórkowych, mobilnego internetu i stacjonarnego internetu oferuje bezpłatny miesiąc korzystania z serwisu wideo Amazona. Natomiast użytkownicy najdroższych taryf komórkowych tego operatora (od 49 zł/mies.) mogą liczyć na półroczny bezpłatny dostęp do Netfliksa.

Maciej Burlikowski 1561 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.