"Twój Styl" startuje z nowym serwisem internetowym

Miesięcznik świętuje 30. urodziny.

Miesięcznik "Twój Styl" z portfolio Grupy Bauer świętuje swoje 30. urodziny i zaprasza czytelniczki do spotkania przy lekturze wydania drukowanego, na mediach społecznościowych i na stronie internetowej.

"Twój Styl" uruchamia nowy internetowy serwis komplementarny z magazynem.  Premierze serwisu towarzyszy akcja społeczna #poswojemu, która pokazuje wyjątkowe inicjatywy kobiet działających z pasją online. Akcja będzie prowadzona w serwisie i mediach społecznościowych. Promować ją będą gwiazdy InfluenceMe - platformy łączącej twórców internetowych takich jak Alabasterfox (Adrianna Zielińska), Jc_lovfashion (Justyna Czerniak), Cookapl (Anna Nowak) z markami Wydawnictwa Bauer. Będzie też promowana w radiu RMF FM, portalu Interia oraz tytułach prasowych Wydawnictwa Bauer. W finale czytelniczki wybiorą laureatkę akcji, która otrzyma tytuł "Doskonałość sieci".

Redaktor prowadzącą serwis internetowy Twojstyl.pl jest Karolina Weber.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.