Bartek Godusławski zastępcą naczelnego "Business Insider Polska"

Piotr Pilewski, który do tej pory pełnił tę funkcję, z początkiem lipca objął stanowisko zastępcy redaktora naczelnego ds. online "Forbes Polska".

Bartek Godusławski, nowym , pracę w redakcji rozpocznie najpóźniej 1 października 2020 r. Godusławski przechodzi do "Business Insider Polska" z "Dziennika Gazety Prawnej", gdzie pracował przez ponad trzy lata jako dziennikarz ekonomiczny oraz śledczy zajmujący się sprawami gospodarczymi. Był koordynatorem projektu "Śledztwa DGP", a od stycznia tego roku również wiceszefem działu Kraj Świat i Gospodarka oraz szefem działu Gospodarka i Klimat. Wcześniej przez siedem lat pracował w PAP Biznes, a następnie przez dwa i pół roku w "Pulsie Biznesu", gdzie zajmował się makroekonomią, finansami publicznymi oraz polityką pieniężną oraz tematami z pogranicza polityki i biznesu.

Piotr Pilewski, który do tej pory pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego "Business Insider Polska", z początkiem lipca objął stanowisko zastępcy redaktora naczelnego ds. online "Forbes Polska". Pilewski jest dziennikarzem z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach elektronicznych. Z "Business Insider Polska" był związany od kwietnia 2016 r., czyli od startu serwisu - najpierw jako szef newsroomu, a później jako zastępca redaktora naczelnego. Przez ponad pół roku pełnił także obowiązki redaktora naczelnego BI. Był odpowiedzialny m.in. za rozwój marki i zarządzanie zespołem. Wcześniej przez trzy lata kierował Redakcją Informacji w Polskim Radiu RDC, gdzie odpowiadał za zarządzanie pracą ponad 30-osobowego zespołu. Pracował też w Radiu Tok FM, portalu Money.pl i Radiu Eska.

Katarzyna Woźniak 574 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.