Jane Fonda na okładce sierpniowego "Zwierciadła"

Magazyn dostępny jest również z książką Wydawnictwa Czarna Owca, kosmetykiem Aloesove, suchym szamponem Biovax lub kremem do rąk InSight.

Ukazało się sierpniowe wydanie magazynu "Zwierciadło" przygotowane przez nową redaktor naczelną - Joannę Olekszyk, która jest również redaktor naczelną magazynu "Sens". Okładkową bohaterką została aktorka Jane Fonda, obecnie znana także jako aktywistka walcząca z kryzysem klimatycznym.

Autorką tematu miesiąca "Poznaj swoją opowieść o miłości" jest redaktor naczelna "Zwierciadła" Joanna Olekszyk.  W magazynie także m.in. wywiad z tłumaczką Iwaszkiewicza, Tokarczuk, Pawła Huelle - Antonią Lloyd-Jones.  Bohaterem magazynu jest także aktor Grzegorz Damięcki.

Sierpniowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” ukazało się w nakładzie 130 tys. egzemplarzy w cenie 8,90 zł (mutacja podstawowa). Magazyn dostępny jest również z książką Wydawnictwa Czarna Owca, kosmetykiem pielęgnacyjnym Aloesove, suchym szamponem Biovax lub kremem do rąk InSight. Wydanie wsparte jest kampanią prasową w miesięczniku "Sens", internetową na portalu zwierciadlo.pl oraz na Facebooku.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.