Justyna Pochanke odchodzi z "Faktów" TVN i TVN24

Z TVN była związana przez prawie dwie dekady.

Justyna Pochanke odchodzi z "Faktów" TVN i TVN24 po 19 latach pracy w stacji telewizyjnej obecnie należącej do TVN Discovery Polska.

Pochanke od 2004 r. prowadziła w TVN główne wydanie "Faktów". W TVN24 pracowała od startu stacji, od 2008 r. - prowadziła program publicystyczny "Fakty po Faktach".

Pracę w TVN24 rozpoczęła w 2001 r. i szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji. Ani dziennikarka, ani TVN nie podają powodów rozstania.

W grudniu ub.r. z TVN i TVN24 rozstał się Adam Pieczyński, redaktor naczelny TVN24 i "Faktów", szef pionu informacji TVN, prywatnie mąż Justyny Pochanke,

Piotr Machul 379 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.