Plus reklamuje 5G [wideo]

Hasło kampanii: "Świat nowych możliwości".

Polkomtel, operator sieci komórkowej Plus (grupa Cyfrowy Polsat), rozpoczął kampanię w mediach, w której reklamuje nowy standard sieci 5G pod hasłem: "Świat nowych możliwości".

Operator przekonuje, że uruchomiona przez niego technologia to "pierwsze prawdziwe i najszybsze 5G w Polsce". Skupia się przy tym na prezentowaniu możliwości, jakie daje ona w zakresie internetu mobilnego (dużo szybszy transfer danych pozwalający doświadczyć zupełnie nowego wymiaru rozrywki).

Przypomnijmy, że operatorzy komórkowi w Polsce uruchomili sieci w technologii 5G w oparciu o już posiadane częstotliwości radiowe. Przetarg (aukcja) na pasma przewidziane do budowy "prawdziwego" 5G, z docelowymi parametrami jakości, dopiero zostanie przeprowadzony przez Urząd Komunikacji Elektronicznej (pierwszy został odwołany).

Kampania reklamowa Plusa jest prowadzona w telewizji, internecie i na nośnikach reklam zewnętrznych (OOH). Kreację przygotowała agencja Scholz & Friends Warszawa (Grupa S/F), a spot wyreżyserował Marcin Filipek, przy współpracy z domem produkcyjnym TFP i Rio de Post. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Vizeum.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.