Tomek Michniewicz z nową audycją w Trójce

Oprócz "Klubu Trójki" poprowadzi autorski magazyn "Reszta świata".

Program Trzeci Polskiego Radia zaprasza na nową audycję Tomka Michniewicza, podróżnika, reportażysty i organizatora wypraw. Dziennikarz od początku lipca prowadzi poniedziałkowe "Kluby Trójki”. Teraz, w każdy piątek o godzinie 10, będzie można także słuchać jego autorskiego magazynu zatytułowanego "Reszta świata”.
Jak mówi dziennikarz, jego autorski magazyn będzie pokazywał Polskę w kontekście globalnym - zarówno mechanizmy wpływu naszych decyzji na resztę świata, czego najczęściej nie dostrzegamy, ale też procesy, jakim sami jesteśmy poddawani. - Choć nie zdajemy sobie z tego sprawy, mają one wpływ na nasze decyzje i wybory - mówi Tomek Michniewicz. - To będzie interdyscyplinarna formuła magazynowa: w poprzek podróży, spraw międzynarodowych, ekologii i ochrony środowiska z elementami lifestyle’owymi czy poradnikowymi.

Tomek Michniewicz wrócił na antenę Trójki po 10 latach. Przez wiele lat był związany z Polskim Radiem, między innymi jako szef i reporter wielu podróżniczych i międzynarodowych projektów, zarówno w Programie 3, jak i Czwórce (wówczas Polskim Radiu Bis)

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.