Katarzyna Pietrewicz redaktor prowadzącą Vogue.pl

Będzie odpowiadać za pracę redakcji online, realizację strategii kontentowej i współpracę z pozostałymi działami wydawnictwa.

Katarzyna Pietrewicz objęła stanowisko redaktor prowadzącej serwis Vogue.pl. W ramach nowej funkcji odpowiadać będzie za pracę redakcji online, realizację strategii kontentowej i współpracę z pozostałymi działami wydawnictwa.
Katarzyna Pietrewicz jest związana z tytułem od samego początku. Poza pracą redakcyjną angażuje się w projekty specjalne, m.in. Shopping Experience powered by Vogue, oraz budowanie nowych kanałów social media marki. Redaktor prowadząca Vogue.pl raportuje do dyrektor wydawniczej Hanny Rydlewskiej.

W pierwszej połowie 2020 r. Vogue.pl odwiedziło 5,4 mln unikalnych użytkowników, w porównaniu z 2,6 mln UU w pierwszej połowie 2019 r. Analogicznie w pierwszym półroczu 2020 r. użytkownicy ci wygenerowali 16,4 mln odsłon, w porównaniu z 9,2 mln w analogicznym okresie 2019 r. (źródło: Google Analytics).

"Vogue Polska” to 23. edycja magazynu na całym świecie. Poza numerem wakacyjnym, lipcowo-sierpniowym, wszystkie pozostałe ukazują się co miesiąc. Cena egzemplarzowa to 16,90 zł. Wydawcą "Vogue Polska” jest spółka Visteria założona przez Katarzynę Kulczyk.

Katarzyna Woźniak 574 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.