Heyah promuje ofertę 01 kampanią "Wiesz, co robić" [wideo]

Marka odświeżyła wizerunek i logo.

Heyah rozpoczęła promocję swojej oferty, którą wspiera kampania reklamowa przygotowana przez agencję VML&YR. Marka wprowadziła ofertę "zero-jedynkową" pod nazwą Heyah 01, czyli model subskrypcyjny, w którym klient rozlicza się za usługi co drugi miesiąc. Osoby, które zdecydują się na subskrypcję do końca tego roku, będą mogły korzystać z takiej formuły płatności przez minimum rok. Pakiet, którego cena raz na dwa miesiące wynosi 39 zł (płatności są pobierane automatycznie z karty), obejmuje nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne w kraju, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz pakiet 20 GB danych na 30 dni. Ofertę można wykupić zdalnie, wchodząc na stronę sklep.heyah.pl, a kartę SIM odebrać w paczkomacie lub u kuriera. Wszelkie operacje dot. oferty są dostępne z pomocą aplikacji Moja Heyah. 

Marka rozpoczęła kampanię reklamową swoich pakietów, poczynając od teaserów. Ukryto w nich hasło, którego odnalezienie umożliwiało wzięcie udziału w konkursie na stronie wieszcorobic.pl, gdzie można było zdobyć nagrody. Hasłem przewodnim działań reklamowych jest "Wiesz, co robić", w ten sposób Heyah 01 chce docenić spryt klientów.  

Nowy wizerunek marki i kampanię reklamową przygotował Departament Zarządzania Marką T-Mobile wraz z agencją VML&YR. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Materiały BTL przygotowała agencja Digitas, a działania w mediach społecznościowych poprowadzi VML&YR.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.