Gratka ma nowego CEO

Stanowisko objął Jarosław Święcicki. Jego poprzednik Jacek Makowski rozstaje się z firmą.

Jarosław Święcicki będzie łączył funkcję CEO Gratki z obecnym stanowiskiem CEO MZN Property i będzie odpowiedzialny na polskim rynku za serwis Gratka oraz serwisy Grupy Morizon należące do portfolio Ringier Axel Springer Media.

COO Gratki zostaje Sławomir Topczewski, obecny COO MZN Property. Zastępuje na tym stanowisku Franza Kury'ego, odpowiedzialnego za cały obszar ogłoszeń w regionie CEE, który zostaje powołany do rady nadzorczej MZN Property.

Trzecim członkiem zarządu spółek Gratka i MZN Property jest Maciej Lenartowicz, pełniący funkcję CFO w obu podmiotach.

Jarosław Święcicki jest współzałożycielem Grupy Morizon, dostawcy usług internetowych dla rynku nieruchomości w Polsce. Jest pomysłodawcą i współtwórcą przedsięwzięć na polskim rynku internetowym, w tym m.in. jednych z pierwszych systemów zarządzania treścią – witryn typu CMS. Doradzał i prowadził projekty internetowe i intranetowe dla spółek m.in. PZU, Allianz, Baker McKenzie. W latach 2003-2006 był konsultantem zarządu QXL Ricardo plc, właściciela sieci serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych w Europie.

Maciej Florek 2377 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.