Michał Gajewski i Wojciech Papuziński associate creative directorami w Schulz Brand Friendly

W agencji będą funkcjonować dwa równoległe działy kreacji.

Wojciech Papuziński (na zdjęciu z lewej) oraz Michał Gajewski awansują na stanowisko associate creative directorów w krakowskiej agencji Schulz Brand Friendly.

Do tej pory w agencji funkcjonowały trzy zespoły kreatywne. Aktualnie ich liczba została zmniejszona do dwóch, ale jednocześnie zostały powiększone, a w ich ramach powstały struktury wewnętrzne.

Wojciech Papuziński działa w branży marketingowej od 14 lat. Doświadczenie zdobywał m.in. w agencjach Demo, S4 czy SoInteractive, gdzie obsługiwał takich klientów jak Volkswagen Bank, Diageo, Sizeer, Goodyear, PAH, Roca, Payback czy Praktiker. W Schulz Brand Friendly pracuje od 2012 r., początkowo jako senior copywriter, następnie jako creative group head. Zarządzał pracą zespołu kreatywnego m.in. dla Mitsubishi, Essilor, Lubelska, Unipharm, KAS, Cinema City, L’Oreal, TBM, Piątnica, Valeant Pharmaceuticals International, PharmaCF, Orkla Health, Politan czy Gatta. Przez ostatnie dwa lata jako head of creative teams sprawował pieczę nad zespołami kreatywnymi przy obsłudze przetargów oraz stałych klientów, m.in. Wawel, USP Zdrowie, Bausch Health oraz Pudliszki.

Michał Gajewski związany jest z branżą marketingową od 2000 r., doświadczenie zdobywał m.in. w Heads Advertising, Demo i Art FM. Od 2018 r. w Schulz Brand Friendly na stanowisku creative group head. Początkowo jego zespół pracował dla Wawelu, USP Zdrowie i startował w przetargach. W związku ze współpracą z Kauflandem zrealizował m.in. kampanie "Superłup" i "Stąd takie dobre".

Katarzyna Kacprzak 519 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.