Anna Różalska dyrektorem produkcji Canal+

Zastąpiła Annę Limbach-Uryn, która łączyła stanowiska wiceprezesa Kino Świat i dyrektora produkcji oryginalnych Canal+.

Anna Różalska odpowiada za realizację strategii programowej dla produkcji oryginalnych Canal+ Polska oraz całościowy nadzór nad procesem produkcyjnym, w tym m.in. negocjację kontraktów programowych i kontrolę dystrybucji treści własnych. Jest także odpowiedzialna za koordynację projektów wspierających produkcję treści oryginalnych w ramach programu Canal+ Series LAB oraz pozyskiwanie i rozwój projektów programowych we współpracy z Grupą Canal+ (Vivendi SE) oraz M7 (część Grupy Canal+). Raportuje do Małgorzaty Seck, wiceprezes ds. programowych Canal+ Polska.
 
Do tej pory Różalska pracowała jako producentka filmowa oraz talent manager polskich i europejskich twórców filmowych. Jest współzałożycielką powstałej w 2015 r. agencji Match & Spark. U boku Nancy Spielberg koprodukowała dokument fabularyzowany "Kto napisze naszą historię". Pracowała również przy krótkometrażowym filmie "Ambition" w reżyserii Tomasza Bagińskiego dla Platige Image. Przez ponad pięć lat kierowała działem produkcji i developmentu w Alvernia Studios. W tym czasie była koproducentką filmów: "Arbitraż", w którym zagrał Richard Gere, "Vamps" z Alicią Silverstone oraz Sigourney Weaver w rolach głównych, oraz "Śluby panieńskie” w reżyserii Filipa Bajona. W 2016 r. została wyróżniona tytułem "Woman To Watch" portalu filmowego IndieWire oraz znalazła się na liście Future Leaders: Agents magazynu "Screen".
 
Anna Limbach-Uryn, która do tej pory łączyła stanowiska wiceprezesa Kino Świat i dyrektora produkcji oryginalnych Canal+, będzie nadal wspierać Canal+ Polska na stanowisku doradcy zarządu ds. dystrybucji filmowej.
Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.