Polskie szpadzistki ambasadorkami Grupy Energa [wideo]

Firma energetyczna wspiera coraz większą liczbę sportowców.

Do grona ambasadorów sportu Grupy Energa dołączyły cztery czołowe polskie szpadzistki: Ewa Trzebińska, Renata Knapik-Miazga, Martyna Swatowska i Aleksandra Zamachowska.

Dołączają do licznej już grupy przezdstawicieli wielu dyscyplin sportowych, których wspiera Energa. Koncern współpracuje z najlepszymi wśród polskich zawodników kajakarkami: Martą Walczykiewicz i Beatą Rosolską, a także z mistrzynią świata karate Dorotą Banaszczyk. W grupie ambasadorów Energi są też polskie lekkoatletki: wicemistrzyni świata w rzucie młotem Joanna Fiodorow, mistrzyni Europy w pchnięciu kulą Paulina Guba oraz trzykrotna mistrzyni Europy w podnoszeniu ciężarów Joanna Łochowska. Męskie grono sportowców reprezentują zapaśnik Geworg Sahakian i żeglarz Michał Krasodomski.  

Grupa Energa jest także m.in. strategicznym sponsorem polskiej koszykówki. Pod opieką grupy jest ponadto od lat zdobywca dwóch Pucharów i dwóch Superpucharów Polski – klub Lechia Gdańsk. 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.