PZL przygotował nową komunikację dla Salonów Agata [wideo]

Spoty wyreżyserował Kot Przybora, zaś autorem zdjęć jest Piotr Sobociński.

Salony Agata ruszają z nową serią spotów reklamowych kontynuujących dotychczasowy format. To trzecia kampania marki przygotowana przez agencję PZL.

W tegorocznej odsłonie komunikacji po raz kolejny zobaczymy Małgorzatę Sochę. Na ekranie pojawi się również aktorka Ewa Kasprzyk. W ramach planowanych działań przygotowano tematyczne spoty telewizyjne i radiowe oraz materiały wideo do emisji w internecie na kanale YouTube i w mediach społecznościowych, takich jak Instagram i Facebook.

Za przygotowanie kreacji odpowiadał zespół w składzie: Weronika Majchrzak i Małgorzata Grochala. Spoty wyreżyserował Kot Przybora, zaś autorem zdjęć jest Piotr Sobociński. Całość produkcji zrealizowało studio Film Republic.

Katarzyna Kacprzak 680 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.