Žatecký uruchamia vloga i zaprasza do Czech [wideo]

Vloga poprowadzą znani standuperzy Michał Kempa i Piotr Szumowski.

Marka Žatecký (Carlsberg Polska) uruchamia bloga podróżniczego z dwoma znanymi standuperami: Michałem Kempą i Piotrem Szumowskim. W ramach nowego travel vloga standuperzy pokażą Czechy od dość nietypowej strony. Emisja "Dobrych Novin z Czech" ruszyła 6 sierpnia br. Nowy format jest kontynuacją współpracy z komikami, którzy dotychczas na kanale YouTube o nazwie Dobre Noviny komentowali pozytywne wiadomości z Polski i świata. W najnowszym programie Michał Kempa i Piotr Szumowski w charakterystyczny dla siebie humorystyczny sposób zaprezentują widzom ciekawe strony Czech, przeplatając to nieco absurdalnymi skeczami.

Program składa się z 10 odcinków, pierwszy wyemitowany został 6 sierpnia, emisje kolejnych planowane są zaś co tydzień, w czwartki o godzinie 18.00. Obejrzeć je można na stronie www.youtube.com/DobreNovinyZatecky. Materiały powstają we współpracy ze Stand Up Polska. Za realizację i stronę kreatywną kampanii odpowiadają agencje Initiative oraz Reprise, a za produkcję Dynamo Film.


Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.