Business Insider Global Trends Festival w tym roku w całości online [wideo]

Globalna konferencja, której tematem przewodnim będą skutki pandemii COVID-19 dla światowego biznesu, ruszy 19 października na czterech scenach w różnych strefach czasowych.

Konferencja Business Insider Global Trends Festival potrwa pięć dni, od 19 do 23 października 2020 roku. Prelegentami będą światowi liderzy ze świata nauki i biznesu, w tym:

  • Reed Hastings, współzałożyciel i CEO Netfliksa;
  • Nouriel Roubini, ekonomista i profesor na New York University;
  • Sebastian Thrun, CEO Kitty Hawk Corporation, przewodniczący rady nadzorczej i współzałożyciel Udacity, były wiceprezes Google i założyciel Google X;
  • Poppy Gustafsson, CEO Darktrace;
  • Sergio P. Ermotti, CEO Grupy UBS AG;
  • Christoph Franz, przewodniczący rady nadzorczej Roche Holding AG.

To interaktywne wydarzenie skierowane do przedstawicieli kadry kierowniczej, przedsiębiorców i inwestorów z całego świata będzie podzielone na pięć obszarów tematycznych, którym odpowiadają nazwy poszczególnych dni konferencji: Welcome to the Future, Shifting Societies, Sustainability, Technology oraz Organization. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ponad 60 godzinach wystąpień, dyskusji oraz warsztatów. Konferencja odbędzie się na czterech scenach: scenie głównej - Global Stage oraz trzech scenach lokalnych –  United States Stage, European Stage (w Londynie, Berlinie i Warszawie) oraz Asia/Pacific Stage (w New Delhi i w Tokio). Bilety będą dostępne w sprzedaży od 10 sierpnia na stronie internetowej wydarzenia.

Konferencja Business Insider Global Trends Festival jest realizowana przez międzynarodowy zespół składający się z przedstawicieli marki Business Insider ze Stanów Zjednoczonych, Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Japonii oraz Indii. Ambasadorami wydarzenia są: Mathias Döpfner,  CEO Axel Springer SE i Henry Blodget (na zdjęciu powyżej), współzałożyciel, prezes i redaktor naczelny Insider, Inc.

- Dobrą stroną kryzysów jest to, że przyśpieszają postęp. Po pandemii Covid-19 nic już nie będzie takie, jak wcześniej. Mogą zniknąć całe branże, ale jednocześnie powstaną nowe. Podobnie jak nowe pomysły, nowe sposoby pracy i nowe rodzaje kontaktów międzyludzkich. Konferencja Business Insider Global Trends Festival to forum, na którym będą przedstawiane i dyskutowane scenariusze na nadchodzące lata. A któż jest lepiej predysponowany do połączenia znakomitych mówców z całego świata i zróżnicowanych opinii niż największy globalny serwis informacji biznesowych – Business Insider? - mówi Mathias Döpfner (na zdjęciu poniżej).

Poprzednia edycja wydarzenia odbyła się w Warszawie, wzięło w niej udział 120 prelegentów z całego świata. Wydarzenie przyciągnęło blisko 3 tysiące uczestników z Polski i z zagranicy.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.