Coca-Cola rozdaje milion darmowych napojów

Akcja "Coca-Cola od nas" potrwa trzy tygodnie.

Coca-Cola rozpoczęła akcję zachęcającą do odwiedzania lokalnych restauracji. W ramach działań "Coca-Cola od nas", milion darmowych napojów trafi w ręce gości 2 tys. lokali gastronomicznych. Aby odebrać produkt, należy wejść na stronę marki i odebrać kupon promocyjny. Akcja potrwa trzy tygodnie. W ten sposób marka zachęca do odwiedzania lokalnych restauracji. 

- Sektor HoReCa to jedna z branż, którą wybuch pandemii dotknął najbardziej. Nasi partnerzy włożyli wiele wysiłku w to, aby ponownie móc przyjmować gości. Mamy nadzieję, że ta akcja pomoże im sprawić, aby lokale znowu tętniły życiem – mówi Kaija Kevvai, senior brand manager marki Coca-Cola w Polsce.

Kolejnym, obok "Coca-Cola od nas", działaniem wspierającym sektor HoReCa w ramach trwającej kampanii #OtwarciJakNigdy, jest dzielenie się zasobami i wiedzą w tworzeniu przekazu reklamowego. W tym celu Coca-Cola przygotowała platformę, która pomaga firmom z branży gastronomicznej zaprojektować dopasowaną do ich potrzeb reklamę i dzięki sponsoringowi firmy ją rozpowszechnić.

Coca-Cola aktywnie bierze udział we wsparciu sektora HoReCa od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. Do tej pory działania marki dotarły już do blisko 5000 lokali gastronomicznych w całej Polsce, a szacowana wartość wsparcia w okresie pandemii wyniosła 7,5 mln zł.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.