Portrety Andrzeja Wieteszki na ekranach Warexpo

Wystawa plakatów jest eksponowana na sieci nośników smart citylight.

Irena Sendlerowa, Cywia Lubetkin, Maria Skłodowska-Curie oraz Stanisław Moniuszko, Fryderyk Chopin to niektóre z osób sportretowanych przez projektanta graficznego Andrzeja Wieteszkę. Wystawa plakatów jest eksponowana na sieci nośników smart citylight zlokalizowanych na Krakowskim Przedmieściu i należących do spółki Warexpo.

Cykl portretów osób związanych z Warszawą jest inauguracją współpracy Warexpo z projektantami, ilustratorami, fotografami, których prace w najbliższych miesiącach będą eksponowane na nowych nośnikach digital signage należących do spółki Warexpo.

75-calowe nośniki digital signage zlokalizowane w centrum reprezentacyjnej części Warszawy, na Krakowskim Przedmieściu, są początkiem sieci smart citylight tworzonej przez spółkę Warexpo. Ekrany umożliwiają przekazywanie komunikatów w czasie rzeczywistym. Eksponują również informacje ważne dla użytkowników przestrzeni publicznej – godzinę, datę, temperaturę, aktualny stan jakości powietrza.

Katarzyna Kacprzak 497 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.