Pracuj.pl rzuca wyzwanie programistom

Za strategię i realizację projektu Decode-IT, a także współpracę z influencerami odpowiada agencja Gameset.

Serwis rekrutacyjny Pracuj.pl i agencja marketingu gamingowego Gameset przygotowały Decode-IT – ogólnopolskie wyzwanie programistyczne. Oprócz możliwości sprawdzenia swoich umiejętności posługiwania się językami programowania Java, JavaScript, PHP, Python i C++ uczestnicy mogą liczyć na wartościowe nagrody – komputer i zestaw gamingowy, kartę graficzną i vouchery X-kom.

Za strategię i realizację projektu Decode-IT, a także współpracę z influencerami odpowiada agencja Gameset. W rywalizację zaangażowali się influencerzy branży gamingowej: Tivolt i Urqueeen, a także serwisy związane z branżą IT: Niebezpiecznik.pl, Zaufana Trzecia Strona i Strefa Kodera.

Maciej Florek 2172 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.