Beata Pawlikowska odchodzi z Trójki

Ze stacji odeszli również Marcin Cichoński i Jan Kałucki.

Ubiegłotygodniowe zmiany w Programie Trzecim Polskiego Radia są brzemienne w skutkach – również personalnie.

Na wieść o usunięciu Kuby Strzyczkowskiego ze stanowiska dyrektora Trójki ze stacją pożegnała się podróżniczka, dziennikarka, autorka popularnych książek z serii z "blondynką" w tytule Beata Pawlikowska. Kuba Strzyczkowski zaprosił ją do współpracy po objęciu stanowiska w czerwcu., Na swoim profilu w Facebooku dziennikarka podziękowała słuchaczom i Strzyczkowskiemu za dziewięć niedziel, podczas których prowadziła audycje w Trójce.

Ze stacją pożegnali się również dziennikarz muzyczny, współpracownik "Dziennika Gazety Prawnej" Marcin Cichoński oraz doświadczony reporter i dziennikarz sportowy Jan Kałucki.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.