Osiem nowości w jesiennej ramówce TVN

Na nowości rozrywkowe stawiają też TVN7 i TTV.

Kanały TVN Discovery zaprezentowały jesienne ramówki programowe. Z powodu epidemii koronawirusa prezentacja odbyła się online. TVN, główna antena tego nadawcy, jesienią zaproponuje widzom osiem nowości. - Nowa ramówka wprowadzana będzie stopniowo – część produkcji pojawi się we wrześniu, część w październiku. Tradycyjnie już wszystkie nowości swoje prapremiery będą miały w naszym serwisie Player – zapowiada Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Przewidziane w prime-time nowości TVN to m.in. seriale: "Królestwo kobiet" (niedziela, godz. 21.20, od 18 października), "Usta, usta" (powrót po 10 latach, kolejna seria, niedziela godz. 21.30 od 6 września), "Szadź" (wtorek, godz. 21.30 od 13 października) i "Chyłka – kasacja" (wtorki, godz. 21.30 od 1 września). W produkcji jest też kolejna seria tego ostatniego serialu pt. "Chyłka – rewizja". Miszczak nie wyklucza, że po premierze w Playerze, również i ta seria trafi na antenę TVN w najbliższych miesiącach.

Nowa oferta rozrywkowa TVN to przede wszystkim programy: "Totalne remonty Szelągowskiej" (poniedziałek, godz. 21.30, od 5 października), "Lego Masters" (sobota, godz. 20.00, od 14 listopada), "Tacy sami" (reality show, poniedziałek, godz. 22.30, od 5 października), "Rozwód: walka o wszystko" (przewidywana premiera w październiku) i "Kosmiczny wykop" (animacja o Robercie Lewandowskim, niedziela, godz. 13.30, od 27 września). Wśród kontynuacji na antenie zobaczymy m.in. programy: "Top Model", "MasterChef", "Kuba Wojewódzki", "Kobieta na końcu świata", "Na Wspólnej", "Milionerzy" i "36,6 st. C".

Nowe produkcje i kontynuacje pojawią się też w TVN7. Są to programy: "Brzydula 2" (kontynuacja serialu sprzed lat, nadawanego i wtedy i teraz 4 razy w tygodniu), "Kto odmówi pannie młodej?" (polska wersja brytyjskiego reality show "Merry me now"), "Hotel Paradise 2" (reality show), "Zakochani po uszy" (serial codzienny) oraz docudramy: "19+" i "Szkoła".

Nowości nie zabraknie też w TTV. Orócz kontynuacji (m.in. "Królowe życia" i "Gogglebox. Przed telewizorem") zaplanowano też talent show "Usłyszcie nas!", reality "It’s my life! To moje życie" i "Fobie” ("psychologiczne reality show").

Nową ofertę specjalną serwisu Player tworzyć będą m.in. wspomniany już serial "Chyłka – rewizja" oraz program "Top Model Front Row". W produkcji są też dwa nowe seriale kryminalne: "Żywioły Saszy – ogień" i "Nieobecni".

Piotr Machul 379 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.