Everli (dawniej Szopi) już w 17 miastach w Polsce

W zasięgu usługi firmy zajmującej się realizacją zamówień online produktów spożywczych ze sklepów stacjonarnych znajdzie się ok. 8 mln Polaków.

Wraz z końcem sierpnia zakupy spożywcze online za pomocą Everli będą mogli zrobić mieszkańcy kolejnych czterech miast: Torunia, Bydgoszczy, Lublina i Rzeszowa. Od stycznia 2020 r. Everli uruchomiło usługę w 12 nowych miastach w Polsce (łącznie jest ich obecnie 17). Dostarczane są produkty spożywcze z sieci Auchan, Biedronka, Carrefour i Lidl.

W lipcu br. cała grupa Supermercato24 (marketplace włoski oraz polski) przeszła rebranding, zmieniając nazwę z Szopi na Everli.

Everli to według najnowszego rankingu Deloitte Technology Fast 500 EMEA jedna z najszybciej rozwijających się firm w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, a także druga włoska firma i pierwszy podmiot z segmentu e-grocery w rankingu (73. miejsce na 500 podmiotów).

Paweł Piasecki 795 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.