Jarosław Nowicki nowym chief financial officerem w Havas Group

Przez 20 lat był związany z branżą reklamową w agencji McCann.

Od 1 września 2020 r. do Havas Group dołączył Jarosław Nowicki, który wejdzie do zarządów spółek i obejmie stanowisko chief financial officera działów mediowego i kreatywnego. Zastąpi Elżbietę Froń, która w Havas Media Group pracowała przez ostatnie 18 lat. 

Jarosław Nowicki przez 20 lat był związany z branżą reklamową. Pracował w agencji McCann, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery, współtworząc jedną z największych grup marketingowych w Polsce. Ma szerokie doświadczenie w tworzeniu strategii finansowych zorientowanych na rozwój firmy, jak również wysokie kompetencje w zarządzaniu i audycie procesów biznesowych. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku ekonomia oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim i na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Do zadań Jarosława Nowickiego na stanowisku chief financial officera będzie należeć tworzenie strategii finansowej dla całej grupy Havas (Havas Media Group i Havas Creative).

Tomasz Wygnański 710 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.