Player.pl pokaże finał konkursu Papaya Young Directors

Transmisję gali na Playerze będzie można obejrzeć również w 13 miejscach w całej Polsce.

5 września w Teatrze Studio w Warszawie odbędzie się gala konkursu dla młodych filmowców Papaya Young Directors, która pierwszy raz w historii tej inicjatywy będzie szeroko transmitowana w serwisie Player.pl.

W związku z obowiązującymi obostrzeniami i kwestiami bezpieczeństwa uwarunkowanymi pandemią COVID-19 finał konkursu został ograniczony z wielotysięcznego festiwalowego przedsięwzięcia do widowiska telewizyjnego. Transmisja z finału w Player.pl będzie dostępna w formule FreeVOD, czyli bez opłat i bez reklam.
 
Streaming rozpocznie się o godz. 20:30. Transmisję gali na Playerze obejrzeć będzie można również w 13 miejscach w całej Polsce: Krakowie (Forum Przestrzenie), Katowicach (Sztauwajery w trakcie Tauron Nowa Muzyka online), Gdańsku (Ulica Elektryków by Crane), Gdyni (Gdyńskie Centrum Filmowe), Poznaniu (Laba.Land), Łodzi (Strefa Piotrkowska 217), Wrocławiu (Charlotte oraz Wyspa Tamka) i Bydgoszczy (Landshaft). Relację z gali będzie można zobaczyć również w Warszawie – w Charlotte Bouillon przy Nowym Świecie, Fali – Pawilonie nad Wisłą, Zaczarowanym Ogrodzie (Jazdów) oraz na placu Defilad.
Katarzyna Kacprzak 466 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.