Monika Jankowska-Kapica redaktor naczelną portalu OuiChef.pl

To awans wewnętrzny w redakcji OuiChef.pl i "Food Service".

Monika Jankowska-Kapica awansowała na stanowisko redaktor naczelnej portalu OuiChef. Od półtora roku jest redaktorką i dziennikarką magazynu "Food Service"  skierowanego do branży HoReCa - właścicieli, kadry kierowniczej, barmanów i szefów kuchni placówek gastronomicznych oraz powiązanego z tym pismem portalu Ouichef.pl. Przed przyjściem do "Food Service" przez 10 lat przygotowywała teksty dla magazynu "Kuchnia" wydawanego przez Agorę. Wcześniej była sekretarzem redakcji "Gazety Stołecznej" i "Gazety Wyborczej" w Szczecinie, a także redaktor prowadzącą "Gazety Co Jest Grane". Karierę zawodową zaczynała jako reporterka i prezenterka Polskiego Radia Szczecin.

Wydawcą OuiChef.pl i magazynu "Food Service" jest spółka VFP Communications Ltd., wydawnictwo, które w portfolio ma także dwa inne tytuły: „Media Marketing Polska” (wraz z serwisami mmp24.pl i mmponline.pl) i "Handel" (wraz z portalem handelextra.pl).

Piotr Machul 329 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.