Piotr Mach przechodzi z Agencji Warszawa do Life on Mars

Obejmuje stanowisko business directora.

Piotr Mach jest kolejną osobą mającą wzmocnić globalne kompetencje agencji zarządzanej przez Piotra Chrobota. 
 
Mach przez ostatnie 14 lat był związany z Agencją Warszawa. Koncentrował się na budowaniu i rozwoju biznesu, koordynowaniu projektów kreatywnych oraz bieżącej współpracy z klientami. Od 2019 r. odpowiadał też za sprzedaż usług na rynkach zagranicznych jako international business development officer. Wcześniej przez prawie cztery lata pełnił funkcję client service directora. Ma doświadczenie w obszarach komunikacji, w tym w digitalu i social mediach, content i experience marketingu, a także software/web development oraz e-commerce. Wśród realizowanych przez niego projektów są między innymi wdrożenie kampanii "IKEA po sąsiedzku" dla IKEA Polska (Golden Effie 2019 i European Effie 2019) i "InnogyGo" dla Innogy Polska. Mach współpracował także z T-Mobile, a regionalnie z Sony Europe, Hasbro czy PepsiCo.

Katarzyna Kacprzak 690 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.